OKsystem posiluje partnerství s Microsoftem

OKsystem posiluje partnerství s Microsoftem


Softwarová společnost OKsystem, nositel titulu Microsoft Gold Certified Partner, potvrdila svou odbornost získáním již šesté kompetence v rámci partnerské spolupráce s Microsoftem.

OKsystem již získal tyto kompetence: Advanced Infrastructure Solutions – Active Directory and Identity Management Specialization, Data Management Solutions – Database Management Solutions, Information Worker Productivity Solutions – Office Systems Desktop, Deployment Specialization, Learning Solutions, Networking Infrastructure Solutions, Small Business Specialist.

Podle slov ředitele společnosti Ing. Martina Procházky je získání většiny kompetencí v rámci partnerství se společností Microsoft úspěchem, který vyplývá z vysoké úrovně poskytovaných služeb podle systému řízení jakosti ISO 9001 a odráží i kvalifikaci certifikovaných odborníků, kteří ve společnosti OKsystem působí.

„Za posilováním partnerství s Microsoftem stojí dlouhodobé a úspěšné naplňování naši firemní vize -- spojovat software, technologie a služby ve prospěch našich zákazníků. Je jasné, že podobných ocenění nelze dosáhnout bez početných týmů zkušených IT specialistů a bez úzké spolupráce s našimi nejvýznamnějšími partnery“.

Komentáře