OKsystem se zúčastnil konference Partnering in Innovation v New Yorku

Ve středu 18. dubna se zástupci společnosti OKsystem zúčastnili setkání amerických podnikatelů se zástupci českých ICT firem v Bohemian National Hall v centru New Yorku.

OKsystem se zúčastnil konference Partnering in Innovation v New Yorku


Konferenci Partnering in Innovation uspořádala Czech ICT Alliance ve spolupráci s vládní agenturou CzechInvest a Generálním konzulátem ČR v New Yorku. OKsystem na setkání prezentoval své kompetence v oblastech vývoje software na zakázku, business intelligence a v oblasti čipových karet. Cílem této cesty bylo oslovit potencionální partnery, kteří by měli zájem o spolupráci na aktivitách vstupu OKsystem na americký trh.

České firmy z řad členů Czech ICT Alliance, jejichž zástupci se akce zúčastnily, reprezentovaly obory jako je bezpečnost, programování, event management či správa energetických systémů. Z americké strany se akce setkala s nemalým ohlasem - zúčastnilo se více než 100 zástupců investičních firem a distributorů. České firmy tak měly možnost představit se lidem, jejichž případný zájem by mohl významným způsobem přispět k jejich úspěchu nejen na americkém, ale i na globálním trhu.


Úvodní foto: © FotolEdhar - Fotolia.com
Komentáře