OKsystem zahajuje Cisco školení

Po obsáhlém několikaměsíčním akreditačním procesu softwarová společnost OKsystem začíná s výukou školení Cisco. Stává se tak teprve druhým školicím střediskem v České republice, které nabízí autorizovaná školení Cisco zaměřená například na oblast budování sítí, jejich správy a optimalizace nebo zajištění síťové bezpečnosti.

OKsystem zahajuje Cisco školení


V souladu s komplexním procesem, který společnost Cisco vyžaduje pro autorizovaná školicí střediska, budou školení ve společnosti OKsystem prováděna pod patronací vybraného zahraničního partnera Fast Lane, Cisco Learning Solution Partner. Fast Lane poskytuje dálkový přístup do špičkově vybavených laboratoří, případně i specialisty pro pokročilá školení. Školení jsou realizovaná v moderně vybavených školicích prostorách OKsystemu pod odborným vedením profesionálních školitelů, v českém nebo i anglickém jazyce. OKsystem, stejně jako v ostatních případech, bude nabízet výhradně autorizovaná školení založená na oficiální školicí dokumentaci. Absolventi kurzů budou moci na stejné adrese složit i certifikační testy.

„Portfolio našich autorizovaných kurzů, odborné zázemí softwarové společnosti a praktické zkušenosti z implementace rozsáhlých informačních systémů nám umožňují poskytovat klientům vysoce odborné, prověřené a nestranné informace prostřednictvím našich kurzů, konzultací i odborných konferencí. Síťové technologie a řešení Cisco využíváme interně v naší společnosti, v informačních systémech našich klíčových zákazníků a nyní nově i v oblasti školení.“ uvedl při této příležitosti ředitel společnosti OKsystem Martin Procházka.

„Podle průzkumů plánuje řada firem v příštích letech zvýšit počet zaměstnávaných síťových specialistů s odbornými a technickými certifikacemi. Našim cílem je proto zpřístupnit certifikované vzdělání co nejširšímu okruhu zájemců. Jsem proto velmi potěšen, že se společnosti OKsystem podařilo projít komplexním akreditačním procesem, který jí nyní umožní školit nové odborníky v oblasti síťových technologii. Rád bych společnosti OKsystem popřál hodně spokojených absolventů těchto školení,“ řekl Alexander Winkler, generální ředitel Cisco Systems Česká republika.

Získáním Cisco akreditace tak OKsystem rozšířil široké portfolio autorizovaných kurzů, které nabízí v rámci svých školicích aktivit. Portfolio školicího centra nyní obsahuje školení produktů Cisco, Microsoft, Oracle, Novell a SUSE Linux. OKsystem má v oblasti školení mnohaletou tradici. Byl první firmou v tehdejším Československu, která byla autorizována firmou Novell a získala již v roce 1990 oprávnění pořádat její školení. Od té doby OKsystem vyškolil tisíce klientů.

Komentáře