OKsystem zřizuje novou divizi a rozšiřuje vedení firmy

Cílem provedených změn je snaha dosáhnout zvýšení efektivity a zlepšení účinnosti řízení společnosti OKsystem.

OKsystem zřizuje novou divizi a rozšiřuje vedení firmy


Na pozici ředitele v nové divizi pro rozvoj obchodu společnosti OKsystem byl jmenován Vítězslav Ciml, který se tak od 1. 7. 2011 zároveň stává členem užšího vedení firmy. Nově vzniklá divize pro rozvoj obchodu má za úkol vstupovat do dalších tržních segmentů, získávat podíl na nových projektech, rozšiřovat aktivity u zákazníků a v důsledku všestranně podporovat růst společnosti.

Vítězslav Ciml nastoupil do společnosti OKsystem v roce 2010 jako vedoucí oddělení řízení projektů. Předtím působil mimo jiné na pozici vedoucího projektu ve společnostech DHL, Siemens IT Solutions and Services a jako Head of Delivery dubajské pobočky softwarové společnosti YMS. Má jednu dceru a mezi jeho záliby patří florbal, squash a rodina.

Novým vedoucím oddělení řízení projektů se stal Jaroslav Vacek, který v minulosti získal své zkušenosti ve společnostech ČSOB Group, KBC nebo také Slavia Pojišťovna, kde pracoval na manažerských pozicích v oblasti IT. K jeho zálibám patří squash, tenis a na prvním místě rodina.Komentáře