Online pojistné aplikace od Sprinx Systems v ostrém provozu ve společnosti Cardif Slovakia

Společnost Sprinx Systems uvedla v červnu do ostrého provozu aplikace pro online sjednávání pojistných smluv ve společnosti Cardif Slovakia.

Online pojistné aplikace od Sprinx Systems v ostrém provozu  ve společnosti Cardif Slovakia


Jedná se o pojišťovací produkty „Pojištění prodloužené záruky“ a „Náhodné poškození zboží“, které jsou součástí portálu pro online sjednávání pojistných smluv. Tyto aplikace navazují na vloni realizovaný projekt online sjednávání pojistných smluv - „Pojištění schopnosti splácet finanční závazek“, který byl realizovaný ve společnosti Pojišťovna Cardif pro Vita v České republice.

Aplikace v Cardif  Slovakia jsou postaveny na bázi technologií společnosti Microsoft a podpůrných aplikacích třetích stran, např. Microsoft Windows Server 2008, Microsoft SQL Server 2005 Standard a dalších.

Znalost konkrétního byznysu a rovněž aplikačního prostředí hraje při realizaci takovýchto projektů významnou roli. I v případě tohoto projektu v Cardif Slovakia využila společnost Sprinx Systems  své dlouholeté zkušenosti, získané při tvorbě aplikací pro sektor pojišťovnictví, včetně zkušeností se zajištěním jejich spolehlivého a bezpečného provozu.

Komentáře