Oracle Aplikační den 2012 představí Oracle Fusion

Nová generace podnikových informačních systémů Oracle Fusion bude poprvé v ČR představena na odborné konferenci Oracle Aplikační den 2012.

Oracle Aplikační den 2012 představí Oracle Fusion


Oracle Aplikační den 2012, který proběhne ve čtvrtek 26. dubna v Sacre Coeur v Praze, představí návštěvníkům portfolio podnikových aplikací Oracle. Hlavním tahákem by se měla stát nová generace platformy Oracle Fusion, jež bude v České republice prezentována poprvé. Dále se bude hovořit o podnikových informačních systémech pro malé a střední společnosti, JD Edwards a E-Business Suite s důrazem na plánování výroby, finanční plánování a reporting, řízení projektů, plánování poptávky a řízení dodavatelských řetězců.

Hlavními řečníky budou Alexandr Pomazal, obchodní ředitel pro oblast aplikací, který představí aplikační strategii Oracle pro český trh, a Kevin Attard, jenž uvede aplikace Fusion a přiblíží produktovou strategii Oracle.

Dalšími stěžejními tématy odborné konference Oracle Aplikační den 2012 bude orientace na zákazníka, nová koncepce řízení lidských zdrojů, cloudové služby pro aplikace, finanční plánování – systém Hyperion, podpora projektového řízení - Primavera , řešení pro podniky řízené poptávkou systém Demantra a podnikové systémy pro rostoucí společnosti, zejména JD Edwards. Součástí akce bude také výroční konference CZOAUG (Czech Oracle Application User Group), která bude přístupná pouze členům uživatelské skupiny Oracle aplikací.

Bezplatná registrace a další informace jsou k dispozici na http://www.oracle.com/goto/cz/oadÚvodní foto: Fotolia © Alexandr Mitiuc
Komentáře