Oracle AutoVue - nová verze vizualizační platformy

Společnost Oracle nabízí novou verzi svého řešení AutoVue 20.2, které slouží k vizualizaci podnikových dokumentů.

Oracle AutoVue - nová verze vizualizační platformy


Nástroj Oracle AutoVue 20.2 představuje platformu, která zvládá vizualizaci různorodých informací. Nástroj lze integrovat s dalšími podnikovými aplikacemi společnostmi Oracle i systémy třetích stran. Propojuje tak data/dokumenty získané z aplikací různého typu a umožňuje mít při rozhodování přístup k informacím z celé řady podnikových procesů.

Novinkou je možnost zobrazení dat na široké škále mobilních zařízení. Tato funkce je založena na technologii OVDI (Oracle Virtual Desktop Infrastructure). Mobilní pracovníci (např. terénní technici) mohou prostřednictvím nástroje AutoVue nyní získat přímý přístup k celé řadě potřebných dokumentů a zobrazit si je přímo na mobilním zařízení. Nový přístup k vizualizaci (tzv. rozšířená vizualizace podnikových procesů, Augmented Business Visualization, ABV), který zvolila společnost Oracle, umožňuje zpracovávat obchodní data z více zdrojů v jednom prostředí. Partneři a systémoví integrátoři mohou na základě  AutoVue vytvářet řešení, která například nabídnou uživatelům přístup k datům z ERP systémů přímo pomocí aktivních odkazů v dokumentech.

Společnost Oracle současně se samotným nástrojem  AutoVue 20.2 uvedla také nové verze dalších aplikací z této rodiny, tiskové služby Oracle AutoVue Document Print Services a vývojové prostředí Oracle AutoVue Integration Software Development Kit (iSDK).


Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com
Komentáře