Oracle představuje novou verzi JD Edwards EnterpriseOne Tools

Nová verze podle svých autorů přináší aktualizované uživatelské rozhraní, funkcionalitu pro reporting a vylepšení určená pro správce IT.

Oracle představuje novou verzi JD Edwards EnterpriseOne Tools


Společnost Oracle uvádí novou verzi nástrojů JD Edwards EnterpriseOne Tools - ta nabízí například plnou podporu pro platformu Apple iPad. Nástroje JD Edwards EnterpriseOne Tools podle svých autorů představují komplexní sadu pro optimalizaci instalací, aktualizací a správy softwaru.

Hlavní vylepšení ve verzi JD Edwards EnterpriseOne Tools 9.1 zahrnují:

-    Optimalizované uživatelské rozhraní: konfigurovatelná vstupní stránka, nové možnosti nabídek, aktualizované mapy procesů. Rozhraní založené na webovém prohlížeči, zjednodušen je výběr dialogů a přístup k často používaným aplikacím.

-    Nové funkce pro reporting: pokročilá tvorba dotazů pro koncové uživatele pomáhá v přístupu k datům potřebných pro kvalifikované rozhodování. Uživatelé mohou zobrazit stav a výstup reportů pomocí rozbalovacího menu. Vestavěný nástroj Oracle BI Publisher umožňuje vytvářet reporty o objemu větším než 2 GB.

-    Vylepšené funkce pro správce IT: ve spojení s nástrojem Oracle Enterprise Manager umožňuje JD sada Edwards EnterpriseOne Tools administrátorům definovat limity pro využití paměti. Nástroje monitorují procesy běžící na serveru JD Edwards a upozorňují na možné problémy.

-    Další vylepšení podle vyjádření Oracle zahrnují zjednodušenou podporu pro prostředí založené na clusterech, zvýšenou škálovatelnost a stabilitu.

Nástroje jsou navrženy tak, aby byly zpětně kompatibilní, takže zákazníci se systémem JD Edwards EnterpriseOne verze 9 mohou nasadit JD Edwards EnterpriseOne Tools 9.1, aniž by bylo třeba upgradovat ostatní aplikace. Nástroje JD Edwards EnterpriseOne Tools 9.1 budou kompatibilní také s připravovanou sadou JD Edwards EnterpriseOne Applications 9.1.Komentáře