Orchitech Solutions slaví úspěch na European Identity Conference

Společnost Orchitech Solutions se jakožto poskytovatel komplexních služeb v oblasti vývoje software a informačních systémů podílela na vývoji systému pro oblast identity a access managementu, který si v první polovině tohoto roku odnesl speciální cenu v kategorii „Integrated Identity & Access Management” na European Identity Conference.

Orchitech Solutions slaví úspěch na European Identity Conference


Systém správy uživatelských identit a jejich oprávnění, k jehož realizaci notnou měrou přispěl i Orchitech, si odnesl Speciální cenu v kategorii „Integrated Identity & Access Management”. Jako systémový integrátor vedla projekt společnost Siemens IT Solutions and Services a koncovým zákazníkem byl telekomunikační gigant Telefónica Czech Republic. Orchitech byl pak jedním ze dvou dodavatelů a partnerem při implementaci důležitých částí projektu. Porota na European Identity Conference, mezinárodním setkání týkajícím se správy identit, ocenila především rozsah, komplexnost a funkcionalitu vítězného řešení. Systém totiž spravuje kolem 18 000 uživatelských identit a integruje více než 400 aplikací se zdrojovým personálním systémem HR SAP.

“Před implementací řešení pro společnost Telefónica Czech Republic již měl Orchitech řadu zkušeností s identity managementem. Tento projekt však pro nás byl výzvou z hlediska jeho rozsahu a komplexnosti,” říká Martin Čížek, ředitel společnosti Orchitech Solutions.

Komentáře