Oskar Vodafone rozšiřuje EDGE do dalších měst

Oskar Vodafone rozšiřuje od 1. října pokrytí technologií EDGE o další města a automaticky aktivuje zákazníkům vybrané služby. Doposud si zájemci o stahování dat přes telefon nebo o využívání služby MMS museli služby sami aktivovat a to prostřednictvím některého z kanálů Oskarovy Samoobsluhy.

Oskar Vodafone rozšiřuje EDGE do dalších měst


Oskar Vodafone rozšiřuje od 1. října pokrytí technologií EDGE o další města a automaticky aktivuje zákazníkům vybrané služby. Doposud si zájemci o stahování dat přes telefon nebo o využívání služby MMS museli služby sami aktivovat a to prostřednictvím některého z kanálů Oskarovy Samoobsluhy. Nyní to udělá operátor za ně automaticky a to všem, kteří si v posledních 2 letech služby sami nedeaktivovali. Zákazníci tedy budou mít zmiňované služby automaticky k dispozici, stejně jako je tomu například u velmi populárních textových zpráv. Záleží čistě na zákazníkovi, zda bude služby využívat. Automatické aktivace budou probíhat postupně od října do dubna 2006.
Od 1.10. také Oskar umožní rychlejší datové přenosy pomocí technologie EDGE v dalších městech a to v Plzni, Karlových Varech, Liberci a Ústí nad Labem. Technologii EDGE spustil Oskar letos v březnu spolu se zavedením neomezeného datového tarifu. Nyní mohou zákazníci stahovat data 3x rychleji než přes GPRS již v těchto městech: Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice, Plzeň, Karlovy Vary, Liberec, Ústí nad Labem. Díky spuštění technologie EDGE a zavedení neomezeného datového tarifu Připojení Nadlouho vzrostl od 1. března letošního roku objem přenášených dat v Oskarově síti o téměř 860%.

Komentáře