Parallels Desktop 7 for Mac nabídne podporu pro flashová videa se zvukem

Nová aplikace Parallels Mobile přináší ovládání systémů OS X a Windows a flashová videa se zvukem v prostředí iOS.

Parallels Desktop 7 for Mac nabídne podporu pro flashová videa se zvukem


Společnost Parallels oznámila dostupnost produktu Parallels Desktop 7 for Mac. Jedná se o software pro spouštění aplikací pro systémy Windows a Mac společně bez nutnosti restartovat Mac. Více než 90 nových a vylepšených funkcí v Parallels Desktop 7 podle svých autorů zahrnuje integraci systému Mac OS X Lion, zvýšení výkonu, novou aplikaci Parallels Mobile a platformu služeb My Parallels pro iPad, iPhone a iPod Touch.

Jak se zvyšuje popularita produktů Apple, rostoucí počet uživatelů počítačů Mac včetně firem zjišťuje, že je potřeba používat některé důležité aplikace, které jsou k dispozici pouze v prostředí Windows. Parallels Desktop 7 pro Mac umožňuje spouštět aplikace a dokonce i grafické programy bez nutnosti restartovat počítač.

Parallels Desktop 7 for Mac
Dostupnost a ceny

Parallels Desktop 7 for Mac je dnes k dispozici v anglické verzi ke stažení na stránkách www.parallels.cz a u prodejců Apple. Česká verze v elektronické i krabicové verzi bude k dispozici na začátku října.

Nová aplikace Parallels Mobile je dostupná v App Store 6. září za zaváděcí cenu 4,99 dolarů, standardní cena je stanovena na 19,99 dolarů. Současní uživatelé aplikace Parallels Mobile získají bezplatný upgrade na novou aplikaci Parallels Mobile, jakmile bude k dispozici, bude stačit pouhá aktualizace aplikace Parallels Mobile v mobilních zařízeních.

Komentáře