Pavel Kysela se stává generálním ředitelem společnosti Adastra

Mezinárodní konzultační a softwarová společnost Adastra jmenovala Pavla Kyselu generálním ředitelem pro Českou republiku. Střídá Ondřeje Frydrycha, který se nově bude věnovat mezinárodním aktivitám Adastry s důrazem na nové trhy, a také rozvoji společnosti Adastra Business Consulting.

Pavel Kysela se stává generálním ředitelem společnosti Adastra


Pavel Kysela Pavel Kysela působí v Adastře již téměř deset let. Zkušenosti s řízením vývoje softwarových produktů získal ve společnosti London Logic Praha, kde začínal jako vývojář a analytik a nakonec vedl část vývoje softwaru pro time management. Po čtyřech letech působení v této firmě se stal součástí týmu Adastry.

Zde začínal jako konzultant, vedl oddělení analytiků, poté zastával vedoucí obchodní pozice. Jako obchodní ředitel měl na starosti telekomunikace, finance a retail. Poslední tři roky byl ředitelem divize, která obsluhovala zákazníky z oblasti telekomunikací, retailu a vybrané finanční instituce.

Jeho velkou zálibou je sport, aktivně se věnuje hlavně golfu a squashi. Pasivně také modernímu pětiboji, a to hlavně díky svému bratrovi, zlatému olympionikovi Davidu Svobodovi.


Úvodní foto: © vichie81 - Fotolia.com
Komentáře