Personální změny v Microsoftu: Růžičku nahradí Hruška

Novým manažerem divize Microsoft Office se stal Martin Hruška, Aleš Růžička přechází na regionální pozici.

Personální změny v Microsoftu: Růžičku nahradí Hruška


Martin Hruška, MicrosoftSpolečnost Microsoft má od 1. dubna nového manažera divize Microsoft Office. Stal se jím Martin Hruška, dosavadní manažer obchodního týmu pro partnerský prodej. Stejně jako jeho předchůdce, Aleš Růžička, je Martin Hruška zodpovědný za veškerou činnost divize. Ta na českém trhu zajišťuje prodej, lokalizaci a marketing kancelářského software a nástrojů produktivity Microsoft Office běžících jak lokálně, tak i v cloudu.

V roce 2004 Martin Hruška dokončil studium ekonomie na České zemědělské univerzitě a poté v roce 2008 získal titul MSc v oboru Management Studies na Nottingham Trent University (B.I.B.S.). Do společnosti Microsoft nastoupil v roce 2003 a postupně působil na pozicích manažera partnerských programů Microsoft, account manažera pro klíčové obchodní partnery a konečně manažera obchodního týmu pro partnerský prodej. Narodil se v roce 1981 a je ženatý. Svůj volný čas věnuje rodině, hraní v kapele, golfu, jízdě na kole a cestování.

Aleš Růžička přechází po téměř sedmi letech z pozice manažera divize Microsoft Office pro Českou republiku na regionální pozici. Od dubna 2012 zastává funkci manažera divize Microsoft Office pro střední a velké organizace ve střední a východní Evropě.


Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com
Komentáře