Petr Loužecký bude ředitelem Centra sdílených služeb společnosti Algotech

Petr Loužecký bude k 1. 12. 2011 jmenován ředitelem nově budovaného Centra sdílených služeb společnosti Algotech.

Petr Loužecký bude ředitelem Centra sdílených služeb společnosti Algotech


Petr Loužecký se stane ředitelem Centra sdílených služeb ve společnosti Algotech

Petr Loužecký stál od počátku u zrodu Centra sdílených služeb ve společnosti Algotech. Na pozici ředitele Centra sdílených služeb bude jmenován po svém vítězství v otevřeném výběrovém řízení k 1. 12. 2011.

Petr vystudoval Vyšší odbornou školu odhadcovství, managementu a marketingu a má více než 10letou praxi v oblasti ICT. Začínal v oblasti  helpdesku, poté 7 let působil v Citi Bank - první tři roky v oblasti podpory Treasury oddělení, další 4 roky na  pozici Infrastructure Officer.  V roce 2010 nastoupil na pozici projektového manažera ve společnosti Algotech. Zde získal mimo jiné také mezinárodní certifikát PRINCE 2 Registered Practitioner.

"Centrum sdílených služeb je pro nás velkou prioritou, rok 2012 bude velmi náročným, protože právě v tomto roce bude otevřeno nově budované Centrum sdílených služeb v Libčicích u Prahy, jehož cílem je stát se předním poskytovatelem cloud computingu regionu CEE," říká generální ředitel společnosti František Zeman.

Petr Loužecký dodává: „Cloud computing je v současné době jedno z nejvíce skloňovaných slov v oblasti ICT.  Naším mottem se stal  ale slogan, že my o cloudu jen nemluvíme, ale reálně ho provozujeme. Tomu také já se svým týmem plně podřídíme naši práci. Budujeme moderní centrum, které otevře  obrovské možnosti pro zákazníky a  odpovídat přísným mezinárodním standardům co do plně redundandního technického vybavení, tak bezpečnosti provozovaných systémů."

K Petrovým koníčkům mimo ICT patří horská cyklistika, alpinismus, fotografování a fotografie.

Komentáře