Počet uživatelů produktů AVG překročil celosvětově hranici 110 milionů

Společnost AVG Technologies zaznamenala v roce 2009 opět rekordní výnosy a také další nárůst nových zákazníků. V prosinci 2009 dosáhl počet uživatelů produktů se značkou AVG 110 milionů a toto číslo se stále zvyšuje.

Počet uživatelů produktů AVG překročil celosvětově hranici 110 milionů


V návaznosti na vynikající výsledky jmenovala společnost AVG Technologies J. R. Smithe, dosavadního generálního ředitele, do trvalé funkce ve vedení firmy. Tuto pozici bude Smith zastávat po dobu následující fáze rozvoje podniku, která bude zaměřena na burzovní obchod. V uplynulých třech letech dovedl Smith AVG Technologies k důležitým obchodním úspěchům a významně tak pomohl k růstu celé společnosti.

Za uplynulé tři roky zaznamenala AVG Technologies pod Smithovým vedením průměrný meziroční růst 75%. Společnost přitom i nadále dominuje internetovému sektoru bezpečnosti. Podle hodnocení CNET Download.com  je AVG nejstahovanějším antivirovým programem všech dob.

Program AVG byl poprvé nabídnut na stránkách CNET Download.com v roce 2005. V loňském roce si jej stáhlo v průměru 1,5 milionu uživatelů týdně. Od prvního uvedení softwaru AVG na těchto webových stránkách je to již plných 251 milionů stažení. Aktivní základna dosahuje nyní celosvětově více než 110 milionů uživatelů produktů se značkou AVG.

Komentáře