Polycom CX7000 pro sjednocenou komunikaci v režii Microsoft Lync

Několikaleté strategické partnerství společností Polycom a Microsoft v oblasti vývoje a implementace systémů pro sjednocenou komunikaci aktuálně přineslo další ovoce.

Polycom CX7000 pro sjednocenou komunikaci v režii Microsoft Lync


V závěru minulého roku Polycom oznámil podporu platformy Microsoft Lync, která spolupracuje s kancelářským balíkem Microsoft Office. Současně Polycom nabídl komfortní IP konferenční telefon Polycom CX3000, který je optimalizován právě pro použití v rámci řešení sjednocené komunikace společnosti Microsoft a platformy Lync. 

Stávající nabídka řešení Polycom určených pro prostředí Microsoft Unified Communications byla v červenci tohoto roku dále rozšířena, když společnost Polycom představila produkt Polycom CX7000 Unified Collaboration System, který bude uveden na trh v průběhu čtvrtého čtvrtletí tohoto roku.

Polycom CX7000 je videokonferenční telepresence systém určený pro konferenční místnosti, který byl vyvinut  za účelem plné kompatibility s platformou Microsoft Lync. Uživatelům tak nabízí možnosti pro audio/video komunikaci a vzdálenou spolupráci v excelentní HD kvalitě v rámci Microsoft Unified Communications. Stejně jako u předchozích produktů řady Polycom CX je důraz kladen na uživatelské rozhraní, jež v sobě obsahuje jednotný přístup ke komunikačním službám typu video/hlas, IM/presence a různým typům konferenčních služeb.

Podrobnější informace o  Polycom CX7000 naleznete v tomto dokumentu

http://www.polycom.com/global/documents/products/voice/datasheets/cx7000-datasheet.pdf

Komentáře