Polycom uvádí novinky v oblasti telepresence

Na jaře letošního roku představila společnost Polycom trojici nových produktů, které obohacují její nabídku řešení pro telepresence v HD kvalitě.

Polycom uvádí novinky v oblasti telepresence


Nový přírůstek do řady produktů HDX, kterým je telepresence systém Polycom HDX 4500 se širokoúhlým displejem o velikosti 24 palců, poskytuje rozlišení obrazu v kvalitě až 1080p, to vše doplněno o zvuk s využitím technologií Polycom Siren 22 a Polycom StereoSurround. Novinka podle výrobce umožňuje přenos plnohodnotného HD videa na rychlostech již od 512 kbps, nebo přenos v SD (DVD) kvalitě na rychlostech od 128 kbps.

Dalším novým produktem je inteligentní kamerový systém Polycom EagleEye Director, který je určen pro videokonferenční místnosti či učebny - ten nabízí možnosti pro automatické vyhledávání a snímání osob, které právě hovoří a mají se tedy zobrazovat protistraně v rámci videokonferenčního spojení.

Poslední novinkou je softwarová aplikace Polycom Telepresence m100, díky níž se lze zapojit do videokonferencí prostřednictvím mobilních zařízení. Uživatelé tak mají možnost telepresence komunikace prostřednictvím svých notebooků nebo stále oblíbenějších tabletů, jako je například Samsung Galaxy Tab nebo Motorola Xoom.

Komentáře