Polycom zavádí podporu cloud architektury

V lednu letošního roku společnost Polycom rozšířila funkční a užitnou hodnotu svých pokročilých řešení pro sjednocenou komunikaci, když představila svoji novou platformu Polycom RealPresence Cloud.

Polycom zavádí podporu cloud architektury


Díky Polycom RealPresence Cloud mohou nyní poskytovatelé služeb nabízet svým zákazníkům komunikační řešení jakožto Video-as-a-Service (VaaS) s využitím architektury typu cloud. RealPresence Cloud tak v rámci Polycom RealPresence Platform doplňuje již dříve uvedené platformy Polycom RealPresence Mobile a Polycom RealPresence Social.

Pro praktickou aplikaci v rámci rozlehlých multiplatformních sítí je podle Polycomu velice významná podpora otevřených standardů, tak jak je implementována v rámci RealPresence Platform. V polovině minulého roku proto bylo z iniciativy společnosti Polycom založeno sdružení s názvem Open Visual Communications Consortium (OVCC), jehož hlavním cílem je v rámci řešení od různých výrobců zařízení a provozovatelů komunikační infrastruktury zajistit interoperabilitu a globální business-to-business konektivitu pro videokoference a telepresence.

Více informací o Polycom RealPresence Platform můžete získat na stránkách

http://www.polycom.com/products/uc_infrastructure/realpresence_platform/index.html

Komentáře