Gopas nabídne kurz hackerství, určen je pro bezpečnostní specialisty

Počítačová škola Gopas otevírá certifikované kurzy EC-Council Certified Ethical Hacker, neboli kurz etického hackingu.

Gopas nabídne kurz hackerství, určen je pro bezpečnostní specialisty


„Kurz se zaměřuje na hackingové techniky a technologie z ofenzivního pohledu a je zaměřen na hrozby jak pro podnikové systémy, tak pro mobilní aplikace chytrých telefonů a tabletů.“ říká Jan Dvořák, výkonný ředitel Počítačové školy Gopas.

Kurz Certified Ethical Hacker zavede studenty do praktického prostředí, kde jim bude předvedeno, jak vést etický hacking. Budou vystaveni zcela jinému způsobu dosažení optimálního stavu informační bezpečnosti v jejich organizaci - hackováním. Budou skenovat, testovat, hackovat a zabezpečovat své vlastní systémy. Kurz je podle svých autorů určen bezpečnostním technikům, auditorům, bezpečnostním expertům, správcům sítí a každému, kdo se zajímá o integritu síťové infrastruktury.

V anglickém jazyce vede kurz bezpečnostní expert Wayne Burke, který má bohaté praktické, konzultační a lektorské zkušenosti. Pracoval pro vládní úřady mnoha zemí, zdravotní instituce, renomované korporace i finanční společnosti. Kurzy v českém jazyce jsou vedeny IT specialisty Počítačové školy Gopas Williamem Ischanoe nebo Ondřejem Ševečkem.


Úvodní foto: © tlorna - Fotolia.com
Komentáře