Pořiďte si kvalitní vánoční opici - bez alkoholu!

Agentura Stance Communications připravila s podporou společnosti Hewlett-Packard netradiční vánoční kampaň „Vánoční opice“ pro všechny, kteří se chtějí přes sociální sítě bavit a ještě vyhrát vánoční dárek.

Pořiďte si kvalitní vánoční opici - bez alkoholu!


Na stránce www.vanocniopice.cz mohou návštěvníci internetu vytvořit originální koláže s vánoční tématikou a zaslat je svým známým a kamarádům. Tato stránka se soutěží bude otevřena všem do 7. ledna 2010.

Vánoční opice funguje jako microsite, která je propojená s komunitní sítí Facebook. Návštěvníci této stránky dostanou možnost vytvořit vánoční pozdravy pomocí přednastavených šablon a fotografií svých známých. Ty lze do aplikace nahrát přímo nebo je získat z profilových fotografií v síti Facebook. Šablony se budou postupně obměňovat.  Výsledné pozdravy mohou uživatelé poslat známým e-mailem jako unikátního URL odkaz, vytisknout nebo si je v síti Facebook přidat na svou zeď či zeď svých známých. Zároveň je součástí stránky možnost zapojení se do soutěže o tři tiskárny HP Photosmart. Ty získají tvůrci nejlepších vánočních opic.

„Jsme moc rádi, že jsme mohli i díky společnosti Hewlett-Packard odstartovat tuto neobvyklou vánoční kampaň, která přináší na internetu zábavu a trochu odlehčení od hektického vánočního období,“ uvádí Jana Voňavková, Executive Director Stance Communications, a dodává: „V rámci testovacího provozu jsme se sami přesvědčili, jak jednoduché je pořídit si kvalitní vánoční opici.  A co nás zajímá nejvíce? Jak se tato komunikace uchytí a jak úspěšné budou pokusy všech, kteří se přihlásí do soutěže, kterou ukončíme na začátku ledna 2010.“

Komentáře