Pozvánka: SAS FORUM Praha 2011 – 14.ročník konference

Podtitul letošního ročníku zní „Připravte se – přichází budoucnost. Držíme Vám místo!“

Pozvánka: SAS FORUM Praha 2011 – 14.ročník konference


aktualizováno 18.2.2011: reportáž ze SAS Forum 2011 najdete zde

 

V pořadí 14. ročník konference SAS FORUM Praha 2011, jejímž je CIO Business World mediálním partnerem, se bude se konat ve středu 16. února 2011 v hotelu Carlo Boscolo Praze. Navazuje na loni odstartovanou sérii konferencí o aktuálních byznys a ekonomických trendech, best practices úspěšných firem a inovativních řešeních.

„Minulým ročníkem se konference SAS FORUM vrátila do Prahy s novým konceptem, který se velmi osvědčil,“ říká Petra Lávičková, marketingová a PR manažerka společnosti SAS. „I letos se tak účastníci konference mohou těšit na dopolední panelovou diskusi, ve které vystoupí špičkové osobnosti českého businessu, top manažeři a ekonomové. Ráda bych zmínila například Zdeňka Tůmu, Tomáše Sedláčka, Jakuba Strnada či Jiřího Škorvagu“.

Konferenci zahájí Ian Manocha, generální ředitel SAS Velké Británie a Irska. Hovořit bude o zkušenostech z tamního trhu i o tom, jak řešit detekce podvodů nejen v komerční sféře, ale především ve státním sektoru.

Téma následující dopolední panelové diskuze zní „Je možný růst ve stagnující ekonomice v době „po krizi“? A pokud ano, kde pro něj hledat cestu?“ V odpolední části konference se představí čtyři paralelní odborné sekce, a to „Zákazník SOS! SAS“, „SAS trendy a novinky“, „IT – počítejte s námi“ a sekce zaměřená na vysoké školy.

 

Podrobný program konference najdete zde.

Reportáž z minulého ročníku konference včetně rozhovorů s jeho aktéry i účastníky najdete na Youtube.

Komentáře