Pozvánka: SVĚT IT SECURITY

Společnost IDG vás zve na odbornou konferenci určenou IT profesionálům pracujícím ve firemním sektoru, státní správě nebo samosprávě, specialistům z oblasti finančnictví, průmyslu a všem, kteří chtějí získat rozšířenou představu o aktuálních bezpečnostních problémech a rizicích v IT spolu s možnostmi efektivní cesty ke snížení těchto rizik.

Pozvánka: SVĚT IT SECURITY


Konference IT Security World se koná už 6.10. v pavilonu P na BVV Brno v rámci akce Invex Forum 2009. Registrovat se můžete na oficiálním webu konference eventworld.cz.

Odborné zaměření:

- Efektivní správa a bezpečnost (současné a budoucí požadavky na správu systémů, bezpečnostní hrozby a prostředky k jejich eliminaci, jak vlastně řídit bezpečnost… )
- Bezpečnost v podnikových systémech (trendy ve vývoji informačních systémů, business intelligence, kvalita informací, outsourcing a informační bezpečnost – to vše v praxi podniků a veřejných institucí)
- Témata: access management, biometrie, identity management, bezpečný přenos dat, zabezpečení vzdálených kanceláří, bezpečné VoIP, zabezpečení firemních sítí, legislativa, risk management, bezpečnost webových aplikací, ochrana osobních údajů, ochrana dětského uživatele.
- Panelová diskuse: Jak vytvořit bezpečnou budoucnost

Pořadatelem akce je vydavatelství IDG

 

Komentáře