Praktické plody integrace: Océ nabízí produkční zařízení Canon

Praktické plody integrace: Océ nabízí produkční zařízení Canon


Společnost Océ, jejímž 90procentním vlastníkem je od března společnost Canon, oznámila, že do svého portfolia v ČR a na Slovensku zavadí první dvě řady produkčních zařízení Canon.

První z nich je multifunkční černobílá tiskárna určená pro velkoobjemovou produkci imageRUNNER ADVANCE 8000, do druhé řady patří barevná produkční tiskárna imageRUNNER ADVANCE C9000 PRO.

Oba modely se dodávají v několika rychlostních provedeních (85, 95 a 105 A4/min u černobílé řady a 60 nebo 70 A4/min u barevné řady). Společné jim je také zacílení na tzv. light production segment trhu, kde doplňují stávající Océ portfolio, resp. v případě řady imageRUNNER ADVANCE nahrazují současný model Océ CS665. Díky modulárnímu konceptu je možné stroje nakonfigurovat dle potřeb konkrétního zákazníka, vybírat lze z 5 finišerů, které lze mezi sebou kombinovat Obě. Nově zaváděné řady jsou již od počátku plně podporovány SW nástroji PRISMA, zejména pak produkčními nástroji Océ PRISMAacces, Océ PRISMAprepare, Océ PRISMAproduction a Océ PRISMAsatellite for ERP. Vzhledem k použití recyklovaných materiálů se obě řady vyznačují šetrností k životnímu prostředí.

Komentáře