Prestižní konference SAS Forum se v lednu vrací do Prahy

Další ročník konference SAS Forum, která se v posledních letech konala v Bratislavě, se vrací opět do Prahy. 13. ročník, jež se nese v duchu hesla "Poznání inspiruje", přichází s novým konceptem a účastníci se mohou těšit na účast samotného zakladatele, majitele a CEO společnosti SAS v jedné osobě - Jima Goodnighta.

Prestižní konference SAS Forum se v lednu vrací do Prahy


Konference zaměřená na aktuální byznys trendy, nová řešení i novinky společnosti SAS je určena primárně pro manažery, obchodníky, marketéry a ředitele financí i rizik z České i Slovenské republiky. První část konference bude společná pro všechny, odpolední program se dělí do tří streamů – Prodej a Marketing, Finance a Rizika. SAS Forum proběhne v centru Prahy 20. ledna 2010 v hotelu Carlo IV. Boscolo.

Stěžejní témata reflektují aktuální trendy

Mezi stěžejní témata bude patřit marketingová optimalizace, řízení rizik, efektivní vymáhání pohledávek či detekce podvodů pomocí sociálních sítí. Dopolední panelová diskuse přivítá špičkové top manažery a ekonomy, hovořit se bude především o současné ekonomické situaci v Čechách a na Slovensku, stoupající hodnotě společností z pohledu různých oddělení a zabývat se bude také otázkou, jak tato situace ovlivňuje byznys, primárně ve finančním sektoru. Odpolední část pak bude patřit odborným sekcím pro vedoucí pracovníky z jednotlivých oddělení prodeje a marketingu, financí a rizik.

 

Poznání inspiruje

Poznání a sdílení zkušeností, diskuse nad aktuálními tématy a trendy, inspirace a zkušenosti z praxe pro každodenní byznys, zajímavé osobnosti a efektivní networking – to vše v jeden den nabídne konference, na níž zavítá i zakladatel, majitel a výkonný ředitel společnosti Jim Goodnight. Základy své firmy položil již v roce 1970, kdy opustil univerzitní půdu a rozhodl se své vize uplatnit v podnikatelském prostředí. Jeho rozhodnutí se vyplatilo, vybudoval a dodnes řídí společnost v duchu svých idejí inovace, spolupráce a hledání nových cest a řešení. Ze skromných začátků s hrstkou zákazníků během let vyrostla největší soukromě vlastněná softwarová společnost na světě, mezi jejíž zákazníky dnes patří téměř celá světová TOP 100. A jsme jedinou společností, která dodává naprosto kompletní řešení Business Analytics.

Zajímavé osobnosti

Mezi významnými hosty, kteří přijali pozvání k účasti – budou spíkry, ne jen účastníky na konferenci, je kromě Jima Goodnighta řada českých i slovenských manažerských a ekonomických špiček, mezi nimi Tomáš Sedláček, hlavní makroekonomický stratég ČSOB, Elena Kohútiková, zástupkyně generálního ředitele a členka představenstva VÚB, Jakub Strnad, generální ředitel České podnikatelské pojišťovny či Kamil Ziegler, viceprezident pro finance Holdingu PPF ECM.

Aktuální informace o programu a přednášejících naleznete na www.sas.com/cz/sasforum

Komentáře