Přihlaste se do aktuálního ročníku TOP 100 ICT společností v ČR

Redakce CIO Business World v současnosti začíná připravovat další vydání prestižního žebříčku TOP 100 ICT společností v ČR.

Přihlaste se do aktuálního ročníku TOP 100 ICT společností v ČR


Redakce CIO Business World aktuálně připravuje další vydání prestižního žebříčku Top 100 ICT společností v ČR. Účast v žebříčku je zdarma a je otevřena všem firmám podnikajícím v oboru ICT. Rozhodujícím kritériem pro umístění je obrat firmy (tržby za vlastní výkony a zboží) dosažený v roce 2011.

 

TOP 100 ICT společností v ČR

Co je smyslem tohoto žebříčku?

Nejde o soutěž, ale v prvé řadě o přehled, v němž by žádná významnější firma neměla chybět. Tato česko-anglická publikace mapující trh ICT v ČR je mezi čtenáři CIO Business Worldu velmi populární. A nejen mezi nimi - každoročně dostáváme množství žádostí o její dodatečné poskytnutí od dalších institucí i jednotlivců.

Prosíme účastníky dotazování o uvedení maximálního množství požadovaných údajů, které rozšíří informační hodnotu žebříčku a současně kvalifikují vaši společnost do některého z dílčích žebříčků sestavovaných pro jednotlivé kategorie údajů. Dotazník byl vytvořen ve spolupráci se sdružením Czech Top 100 – vyhlašovatelem prestižního žebříčku stovky nejvýznamnějších firem v ČR – a údaje v obou žebříčcích budou vzájemně porovnávány.

 

Jak se přihlásit?

Nechcete chybět? Pak prosím vyplňte tento dotazník přímo zde, na našich webových stránkách. Po jeho vyplnění a úspěšném odeslání vám systém navíc ještě zobrazí vyplněný formulář připravený k tisku. Ten prosím vytiskněte a s razítkem a podpisem oprávněné osoby z vaší firmy nám jej zašlete faxem, klasickou poštou nebo e-mailem – potřebné kontakty získáte poté, co dotazník vyplníte. Možná vám to může připadat zbytečně složité, ale náš systém zpracování musí vyloučit chyby způsobené přepisováním údajů a zároveň také zaručit, že údaje opravdu pocházejí z vaší firmy a vy jste s nimi srozuměni. Dotazník je nutné vyplnit do 5. 5. 2012.

Abychom vám vyplňování dotazníku maximálně usnadnili, můžete nahlédnout do přiloženého PDF souboru, v němž uvidíte, jak vaše společnost odpovídala na položené otázky v loňském ročníku naší ankety.

 

TOP 100 ICT společností v ČR za rok 2011 stahujte zde

 

S případnými dotazy se s důvěrou obraťte na vedoucího projektu, Čestmíra Žáka ( cestmir_zak@idg.cz).


Úvodní foto: IDG
Komentáře