Přihlaste se do soutěže ITSM Projekt roku

Řízení IT služeb dle ITIL se stále rozšiřuje a společnosti přihlašují své projekty do soutěže o nejlepší ITSM projekt roku.

Přihlaste se do soutěže ITSM Projekt roku


Sdružení  itSMF Česká republika pořádá prestižní soutěž „ITSM Projekt roku“. Taková možnost srovnání projektů zaměřených na oblast řízení poskytování IT služeb (Information Technology Service Management) dosud v České republice chyběla.

„Naše sdružení, jehož členy je mnoho významných českých i zahraničních firem, pokládá za čest, že může uspořádat tuto soutěž. Řízení IT služeb založené na ITIL stále více proniká do společností, které jej pokládají za prostředek jak snížit náklady na provoz IT a zajistit dodávku služeb definované kvality. Považuji za motivační, že nyní mohou dát vědět o svých úspěších, vzájemně porovnat své projekty a získat za ně ocenění,“ říká Radek Bělina, 1. místopředseda sdružení itSMF Czech Republic, a dodává: „rád bych upozornil, že do 30.9.2011 je možné přihlásit i váš projekt.“

Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne na výroční konferenci itSMF Česká republika, která se bude konat 9.11.2011 v Praze v hotelu Diplomat. Společnosti, které dokončí  zajímavý projekt libovolného rozsahu v období od 1.1.2011 do 30.9.2011 se zaměřením na oblast ITSM a rády by o tomto projektu informovaly nejen v rámci celé ČR, ale i v rámci působení celé itSMF International, tak mají šanci nejen vyhrát zajímavé ceny, ale získat i publicitu a morálního ocenění své práce.

Přihlásit projekty do soutěže je možné na webu www.itsmf.cz v sekci Soutěž ITSM projekt roku, kde jsou také uvedena pravidla soutěže a představena její porota. Přihlášku splňující pravidla je taktéž možné zaslat elektronicky na adresu itsmpy@itsmf.cz do 30.9.2011.

Komentáře