Proact Czech Republic uspořádal šestý ročník konference Proact Storage Vision

Společnost Proact Czech Republic uspořádala ve dnech 4. a 5. října 2012 již šestý ročník odborné konference Proact Storage Vision.

Proact Czech Republic uspořádal šestý ročník konference Proact Storage Vision


Konferenci v netradičních historických prostorách zámku Třeboně a pivovaru Regent v Třeboni navštívilo 160 účastníků z řad IT managerů a dalších IT pracovníků. Společnost Proact Czech Republic tradičně pořádá konference v českých a moravských historických památkách a zajímavých lokalitách, aby je tímto způsobem podporovala.

Odborná část dala účastníkům komplexní přehled o směrech, jimiž se budou vyvíjet storage technologie. Konference ukázala, jak budoucnost v této oblasti vidí jednotliví výrobci a vývojáři ze společností NetApp, IBM, Cisco, Riverbed, Oracle, Quantum, Symantec, SGI, Nexsan, OverlandStorage.

Zábavná část proběhla ve znamení prohlídky zámku Třeboň, exkurze do pivovaru Regent v Třeboni, byly rovněž připraveny speciální soutěže v pivovarském a rybářském duchu, u kterých se účastníci konference velmi bavili. K poslechu a tanci hrála kapela „Medicimbal“. Součástí konference byla tradiční dobročinná tombola, tentokráte ve prospěch Oblastní Charity Třeboň a Sdružení Nové Město na Moravě.

Fotogalerie z průběhu akce je k dispozici zde:

http://www.storagevision.cz/337-fotogalerie.html


Úvodní foto: © kokanfotograf - Fotolia.com
Komentáře