Program pro elektronickou fakturaci od Software602 zdarma v plné verzi

Firma Software602 vytvořila a dala volně k dispozici formulářovou aplikaci pro vytváření faktur ve formátu ISDOC a jejich odesílání datovou schránkou.

Program pro elektronickou fakturaci od Software602 zdarma v plné verzi


Předpokládá se, že největší výhodu přinese tato aplikace velkým organizacím s mnoha dodavateli. Od nynějška mohou dosáhnout toho, že veškeré faktury budou dostávat v elektronické podobě vhodné k automatickému zpracování. Dosud mohly takové faktury vytvářet jen větší společnosti vybavené podnikovým informačním systémem (ERP), ale po uvolnění zmíněné aplikace od Software602 stačí oznámit všem dodavatelům v jakém formátu faktury posílat.

Aplikace pro vytváření faktur eFaktura je dostupná na internetové adrese http://www.602.cz/nastroje/isdoc . Uživatel si ji stáhne do svého počítače, vytvoří fakturu prostým vyplněním inteligentního formuláře a odešle datovou schránkou (k tomu stačí jediné kliknutí).

Fakturu je možné vytvořit také tak, že formulář je automaticky vyplněn údaji dat z objednávky. K tomu slouží formulářová aplikace eObjednávka, která je rovněž zdarma k dispozici na zmíněné internetové stránce.

Komentáře