Promogroup kupuje řešení od Minervy

Promogroup kupuje řešení od Minervy


Slovenská agentura Promogroup působící v oblasti merchandisingu vybaví své obchodní zástupce silným nástrojem pro podporu jejich práce v terénu.

Společnost Promogroup je rychle rostoucí agentura, která poskytuje svým zákazníkům merchandising včetně ochutnávek v největších řetězcích na celém Slovensku. Komplexní nabídka agentury pokrývá také organizování společenských akcí, zprostředkování obchodu a reklamy, cenový a anketový monitoring, spediční služby či personální leasing. Služeb agentury využívají například takové společnosti jako Vitana Slovenskos, St. Nicolaus trade, Víno Nitra, Findus a další. Společnost zaměstnává 170 stálých zaměstnanců a 320 externích spolupracovníků.

Z důvodů poskytování komfortnějšího servisu a zvýšení produktivity svých pracovníků se společnost rozhodla investovat do rozvoje podpory svých obchodních zástupců. Tento záměr splnil software HamiltonSFA, který využívá nejmodernější technologii z oblasti mobilních databází. Jedná se otevřený modulární systém skládající se z modulů Zákazníci, Produkty, Aktivity, Objednávky, Monitoring, Správa, Formuláře a Synchronizace. Obchodníkům v terénu HamiltonSFA zvýší produktivitu práce a informovanost. Lépe uspokojí zákazníka, zvýší image společnosti a zjednoduší sledování nákladů. Vedoucí obchodního oddělení bude mít k dispozici okamžité informace o práci obchodních zástupců a pravidelné informace o určitém regionu. Přínosem celé společnosti je snižování nákladů, zrychlení toku informací a její efektivnější využití. Systém HamiltonSFA je produktem společnosti Visicom. Smlouvu pro dodávku software a licencí podepsala společnost Minerva Česká republika, která je významným implementačním partnerem společnosti Visicom v České a Slovenské republice.

Společnost Minerva je výhradním poskytovatelem podnikových aplikací firmy QAD v ČR a SR a působí také jako distributor QAD ve východní Evropě.

Minerva je organizace úzce orientovaná na zákazníka, která pomáhá výrobním a distribučním společnostem zlepšit jejich celkové řízení podniku s větší efektivností, kontrolou a produktivitou implementací informačních systémů.
Minerva je schopna svým zákazníkům nabídnout veškeré služby od instalace softwaru a poradenství až po systémovou integraci a e-business řešení světové třídy. Dlouholeté zkušenosti na trhu plánovaní podnikových zdrojů (ERP) a více než 100 společností užívajících informační systém QAD Enterprise Applications (dříve MFG/PRO) v České republice, na Slovensku, v Rusku, na Ukrajině a v Litvě potvrzují, že spokojenost zákazníka je pro Minervu závazkem. Více informací naleznete na www.minerva-is.cz.

Komentáře