McAfee Deep Command umožní spravovat jednotlivé stroje, plánovat aktualizace jak operačního systému, tak antivirových nástrojů, a umožní provést antivirový a antimalware sken v době, kdy nehrozí omezení výkonnosti stanic a tím i jejich uživatelů. Díky hardwarové podpoře společnosti Intel a centrálnímu nástroji pro správu bezpečnosti McAfee ePolicy Orchestrator navíc ani takto spravované počítače při aplikaci bezpečnostních politik nemusí být připojeny v rámci podnikové sítě. Stačí, pokud jsou dostupné, a to i vzdáleně přes Internet. Skenování, aktualizace OS apod. proběhnou bez narušení činnosti uživatele, například v nočních hodinách.
Další novinkou na poli spolupráce McAfee a Intelu je řešení McAfee Deep Defender, který byl vyvinut jako antivirový a antimalwarový nástroj pro real-time detekci a blokaci rootkitů, včetně těch zatím neznámých, a to za použití hardwarových technologií Intel vPro. Dokáže tak detekovat malware běžící na stejné úrovni jako operační systém. Zapojuje hardware do bezpečnostních operací a dokáže vynutit bezpečnostní skenování nebo aktualizace systému bez omezení výkonu počítače a hlavně bez omezení práce vlastního uživatele.
Společné technologie si mohou prodejci a zákazníci vyzkoušet v nově vybudovaném Kompetenčním centru společnosti Comguard.
Intel a McAfee představují zajímavé novinky na poli bezpečnosti
Intel a McAfee představují bezpečnostní řešení založené na spojení technologií Intel vPro a Intel AMT s centrální správou McAfee ePo
autor redakce | Aktuality |
Související články
Intel Health Guide má zlepšit domácí péči o chronicky nemocné
Vize kapesních počítačů dle Intelu
Jak si vybrat bezpečnostní zařízení
Intel pomůže školám vyučovat digitálně
Bezpečnostní metriky pro systémy správy identit
Aktuality
Co se stane, když vám vyprší předplatné Office 365? (2)
Co se stane, když vám vyprší předplatné Office 365? (1)
Několik oblíbených aplikací pro iPhony tajně nahrává obsah obrazovky
První clipper malware v Google Play
KKCG vstupuje do Cleverlance Enterprise Solutions a AEC

Komentáře