Asseco Solutions má na Slovensku novou generální ředitelku

Novou generální ředitelkou společnosti Asseco Solutions SR se, s účinností od 1. července 2012, stala Martina Mošková. Ta ve společnosti působila již od roku 2007 na pozici finanční ředitelky.

Asseco Solutions má na Slovensku novou generální ředitelku


Martina Mošková Po více než 20 letech je to první velká změna na pozici generálního ředitele této společnosti, jímž byl od dosud Peter Lang. Podílel se na založení úspěšné společnosti, která od začátku 90. let, ještě pod názvem Datalock, vyvíjela vlastní informační systém.

„V budúcnosti sa budem z pozície predsedu predstavenstva viac venovať strategickému rozvoju firmy, produktovému portfóliu a našim významným obchodným partnerom z komerčnej a verejnej sféry ako na Slovensku, tak aj v Čechách,“ říká nyní již bývalý generální ředitel.

Martina Mošková vystudovala obor Účetnictví a auditorství na fakultě hospodářské informatiky Ekonomické univerzity v Bratislavě.

Před svým nástupem na pozici ředitelky úseku financí ve společnosti Datalock, kde pracuje od roku 2007, působila na manažerských pozicích v oblasti ekonomiky ve společnostech Ringier Slovakia, Bratislava a NRC v Trenčíně. V roce 2008 byla jmenována členkou představenstva společnosti Datalock.


Úvodní foto: © vichie81 - Fotolia.com
Komentáře