První prodejní Samsung centrum v Liberci

Samsung Electronics 3. prosince v 9.00 hodin oficiáně otevřel v libereckém nákupním centru Forum první Samsung Centrum v severočeské metropoli.

První prodejní Samsung centrum v Liberci


Slavnostně jej otevřeli Radomír Macek, ředitel divize spotřební elektroniky Samsung Česká republika, spolu s Františkem Mikoškou, ředitelem společnosti HP Tronic – prodejny elektro a Davidem Benešem, výkonným ředitelem Euronics ČR.

Samsung tak pokračuje v rozšiřování tzv. brand shops v českých a moravských regionech. V Praze je již v provozu tzv. showroom Samsung, kde lze vybrané produkty prohlédnout a vyzkoušet, ale také Samsung Centrum v Paláci Flora, kde se zákazníkům nabízí možnost nejen se s produkty Samsung detailně seznámit, ale také je rovnou zakoupit nebo objednat i s případnou instalací doma. Dalším Samsung Centrem a zároveň první značkovou prodejnou na Moravě se od října 2009 stala prodejna v obchodním centru Olympia Brno. Provozovatelem této prodejny, stejně jako nově otevíraného Samsung Centra v Libereci, je firma HP Tronic – prodejny elektro.

Zákazníci mají možnost si na místě prohlédnout průřez portfoliem výrobků Samsung, od nejnovějších LED TV a LCD plochých obrazovek, přes plazma televizory, domácí kina a Blu-ray přehrávače, digitální fotoaparáty, videokamery, chladničky a pračky nebo mikrovlnné trouby až po vysavače, nejmodernější počítačové monitory či mobilní telefony.

Nové Samsung Centrum se nachází v obchodním centru Forum Liberec a je otevřeno denně od 9 do 21 hodin.

Komentáře