První seminář Minervy o dotacích na pořízení IS je za námi

Minerva Česká republika odstartovala sérii regionálních seminářů k tématice dotačního programu ICT v podnicích a jeho aktuální třetí výzvě. Účastníkům byly ukázány tři jedinečné pohledy na projekty programu na jednom místě.

První seminář Minervy o dotacích na pořízení IS je za námi


První pohled přednesl zástupce agentury CzechInvest Pavel Štěrba s informacemi o aktuální třetí výzvě programu ICT v podnicích včetně termínů a nového rozšíření oproti předchozím výzvám. Štěrba připomenul i chyby v žádostech z předchozích výzev. Druhý pohled se věnoval zásadám úspěšné realizace projektu a zkušeností z praxe a uvedl jej Petr Sodomka ze společnosti CVIS Consulting. Vladimír Bartoš z Minervy ČR dodal třetí pohled dodavatele na projekty programu. V příspěvku zazněly zásady výběru vhodného informačního systému a zkušenosti z úspěšně zrealizovaných projektů. Účastníci brněnského semináře ocenili především jeho praktické zaměření a zacílení na potřeby výrobního podniku.

Nejbližší termín dalších seminářů je v lednu 2010, kdy se zástupci Minervy rádi po Novém roce opět sejdou se zájemci nad tématem pořízení podnikového informačního systému do výrobního podniku za podpory fondů Evropské unie. 19. ledna 2010 v hotelu Moskva ve Zlíně a hned 20. ledna 2010 v hotelu Clarion v Ostravě. Registrace na tyto termíny je možná již nyní na webových stránkách společnosti Minerva Česká republika. Semináře budou moci navštívit zejména zástupci top managementu výrobních společností v jedenácti krajích do března 2010. Další semináře proběhnou v krajích a městech: Olomoucký (Olomouc), Pardubický (Pardubice), Královéhradecký (Hradec Králové), Středočeský a Praha (Praha), Ústecký a Karlovarský (Ústí nad Labem), Liberecký (Liberec), Vysočina (Jihlava) a Jihočeský s Plzeňským (České Budějovice).

Semináře jsou organizovány pro registrované účastníky zdarma a registrovat na ně se mohou na webových stránkách společnosti Minerva Česká republika www.minerva-is.eu v sekci Společnost/Semináře dotace EU.

Komentáře