Radware: Alteon se vrací

Sedm měsíců po oznámené akvizici Alteonu společností Radware se na trh dostává nový produkt řady Alteon. Produkt nese označení Alteon 5412.

Radware: Alteon se vrací


Alteon 5412 zákazníkům pomáhá snižovat kapitálové výdaje, snižuje rizika plynoucí ze špatně připravených plánů na nové kapacity v infrastruktuře, a díky modelu „platíte-jen-podle-růstu“ eliminuje přeplácení služeb za poskytování aplikací.

Zákazníci Alteonu mohou díky modelu 5412 snížit provozní náklady, protože upgrade je prováděn zdarma bez nutnosti vypnout nebo restartovat zařízení. Produkt používá stejný operační systém jako předchozí modely; takže zákazníci Alteonu - bez jakéhokoliv rizika nebo nutnosti naučit se používat nové zařízení – mohou zařízení zapojit do prostředí datového centra a přejít tak na novou platformu poskytující stejné atributy: snadnost provozování a stabilitu.

 

Hlavní technologické výhody:

  • Výkon: Alteon 5412 umožňuje nejvytíženějším síťovým prostředím zkrátit odezvy aplikací a technickou podporu. Dovoluje mu to jeho výkon a schopnost obsloužit kapacitu 20 Gb/s pro přepínání aplikací a až 340 tisíc transakcí na 4. vrstvě za sekundu. Systém také nabízí čtyři 10gigabitové ethernetové porty a 12 gigabitových portů.
  • Operátorská spolehlivost: Nový Alteon 5412 poskytuje spolehlivost obvyklou pro zařízení tranzitních operátorů.
  • Výsledky pro uživatele: Alteon 5412 má unikátní, flexibilní a optimalizovanou distribuovanou aplikační architekturu.

Společnost Radware koupila společnost Alteon 31. března 2009, přičemž ihned dala na vědomí, že Alteon zůstane plnohodnotným produktem v rámci celé nabídky Radwaru. Radware do vývoje dále investoval a připravil vývojový plán pro existující řadu produktů Alteon. Aby se podařilo splnit tyto plány, rozšířil Radware své zdroje a počet členů inženýrského týmu, včetně technických služeb; celkem bylo pro Alteon doplněno 120 lidí určených pro produkty.

Komentáře