RC verze File Security pro Microsoft Windows Server přináší více než desítku vylepšení

Společnost se dnes zveřejněním RC verze ESET File Security 4.3 pro Microsoft Windows Server posunula blíže k vydání finální verze tohoto produktu.

RC verze File Security pro Microsoft Windows Server přináší více než desítku vylepšení


Verze 4.3 bude obsahovat pět nových funkcí - například „e-Shell“ – kontrola produktu z prostředí příkazového řádku. Základem Eset File Security 4.3 je skenovací jádro NOD32 Antivirus 4. File Security 4.3 podle svých autorů chrání kritickou firemní infrastrukturu před malwarovými útoky cílenými na kradení dat a omezení funkčnosti systémů. Release Candidate verze ESET File Security 4.3 pro Microsoft Windows Server nabízí mj. tato vylepšení:

•    eShell - nové uživatelské rozhraní z prostředí příkazového řádku je určeno pro zkušené uživatele. Prostřednictvím eShellu mohou uživatelé vykonávat pokročilé akce, exporty protokolů a vzdálenou správu prostřednictvím skriptování. Administrátorům umožňuje eShell simultánní řešení více úloh.
•    Automatické vyloučení - program automaticky zjistí a aplikuje doporučené vyloučení kritických souborů.

Celkem nabízí RC verze produktu pět nových funkcí a více než desítku vylepšení. Pro více informací navštivte http://www.eset.cz/cz/beta/file-windows-1.

Komentáře