Realitní společnost ČS vede Aleš Mamica

Novou výzvu přijal 1. března 2009 dosavadní ředitel úseku Přímé bankovnictví ČS, Aleš Mamica, když se stal předsedou představenstva a generálním ředitelem Realitní společnosti České spořitelny.

Realitní společnost ČS vede Aleš Mamica


 Před tím působil více než osm let v České spořitelně, kde vybudoval se svým týmem elektronické bankovnictví, které patří k nejúspěšnějším a nejbezpečnějším na trhu.

„Po tak dlouhé době jsem cítil, že je čas na změnu. Nabídku práce v Realitní společnosti ČS jsem proto s radostí přijal. Zároveň zůstávám ve Finanční skupině České spořitelny, kde mám mnoho skvělých kolegů, takže vlastně firemní barvy neměním. Realitní trh ve světě prožívá poměrně dramatické období, které ale skýtá i řadu příležitostí. Těším se na novou práci," uvedl Aleš Mamica, předseda představenstva a generální ředitel Realitní společnosti České spořitelny.

Řízením úseku Přímé bankovnictví pověřilo představenstvo České spořitelny Davida Lorence, dosavadního ředitele odboru obchodní řízení pro drobné bankovnictví v rámci úseku Přímé bankovnictví České spořitelny.

Bedřich Skalický, který zastával doposud post předsedy představenstva a generálního ředitele Realitní společnosti odchází mimo finanční skupinu České spořitelny.

Komentáře