Řešení Data Loss Prevention 10 pomáhá organizacím chránit citlivá data

Řešení Symantec Data Loss Prevention 10 pomůže organizacím lépe chránit jejich data tím, že pro citlivý obsah použije šifrování a podnikovou správu práv. Nová otevřená nápravná platforma řešení Symantec Data Loss Prevention 10 se bude integrovat s předními řešeními společností GigaTrust, Liquid Machines, Oracle a PGP Corporation.

Řešení Data Loss Prevention 10 pomáhá organizacím chránit citlivá data


Rostoucí množství hrozeb a předpisů přispívá k většímu rozšíření těchto technologií v organizacích, které chtějí zabezpečit svá data a zjednodušit zajišťování souladu s předpisy. Řešení Symantec Data Loss Prevention 10 organizacím usnadní využití šifrování a podnikové správy práv pro ochranu citlivých informací.

Organizace získají různé možnosti bezpečného zpracování citlivých dat, která najdou pomocí řešení DLP. Řešení Symantec Data Loss Prevention 10 jim umožní rozšířit ochranu citlivých dat s využitím stávajících investic do řešení PGP Encryption Platform, Oracle Information Rights Management a Microsoft Active Directory Rights Management Services (RMS).

„Prevenci ztráty dat a podnikovou správu práv považovali někteří lidé za konkurenční technologie, ale nyní jsou vnímány jako vzájemně se doplňující a spolupracující technologie,“ řekl Jon Oltsik, hlavní analytik společnosti Enterprise Security Group. „Spojení prevence ztráty dat a podnikové správy práv zvyšuje přehled o podnikových datech, pohybech dat a chování uživatelů, což snižuje riziko ztráty dat a usnadňuje zajištění souladu s předpisy.“

Komentáře