Řešení společnosti Canon pro publikování dokumentů uvnitř firmy pomáhá partnerům zvýšit zisky

Společnost Canon Europe představila novou aktualizaci svého unikátního tiskového řešení pro publikování dokumentů v malých a středních kancelářích.

Řešení společnosti Canon pro publikování dokumentů uvnitř firmy pomáhá partnerům zvýšit zisky


iW Desktop 3.0.1 umožňuje organizacím v kombinaci s multifunkčními zařízeními Canon imageRUNNER ADVANCE jednoduše vytvářet uvnitř firmy profesionální a personalizované tištěné dokumenty. Novinka je ideální pro všechny firmy, které tráví čas kompletací dokumentů, jako jsou návrhy, zprávy, informační balíčky a brožury, a potřebují zapůsobit profesionálním vzhledem materiálů. iW Desktop šetří organizacím čas a náklady spojené s outsourcingem dokumentů. iW Desktop je cenově dostupné a škálovatelné řešení, které přímo spolupracuje s multifunkčními tiskárnami Canon a tiskovými ovladači bez nutnosti dalších zařízení. To otevírá partnerům nové obchodní příležitosti k prodeji publikačních řešení Canon do malých i středních firem.

Nová funkce pro tisk variabilních dat je velmi intuitivní a umožňuje jednoduché propojení s excelovskými a CSV databázemi. Uživatelé tak mohou jednoduše přenést variabilní obsah, jako jsou loga a kontaktní údaje, a publikovat je v personalizované a profesionální kvalitě jako tištěné dokumenty či PDF a sílet je se zákazníky. Uživatelé mohou také využít pro úsporu času šablony, které jsou dostupné na jedno kliknutí.

iW Desktop je kompatibilní se všemi kancelářskými stroji Canon a je ideální v kombinaci s tiskárnami s automatickým dokončováním, například řadou imageRUNNER ADVANCE, která nabízí svazování, děrování, skládání a výrobu brožur. iW Desktop 3.0.1 umožňuje partnerům zvýšit příjmy prodejem komplexního řešeni pro vnitrofiremní publikování dokumentů, které kombinuje výkonný software i hardware. Partneři mohou nabídnout iW Desktop 3.0.1 také jako bezplatnou 45denní zkušební verzi. Vytvořit lze i speciální personalizované URL, které přesměruje uživatele na stránku partnera a vybídne k zakoupení plné licence po uplynutí zkušební doby.

Canon iW Desktop je k dispozici ke stažení zde.


Úvodní foto: Canon
Komentáře