Řešení zabezpečení aplikací od HP pomáhají předcházet webovým útokům

Společnost HP oznámila uvedení nové zásadní verze svých softwarových produktů pro zabezpečení aplikací, které pomáhají snížit náklady a chránit před nebezpečnými útoky hackerů.

Řešení zabezpečení aplikací od HP pomáhají předcházet webovým útokům


Nové produkty jsou součástí sady softwaru a služeb HP Application Security Center, která firmám zajišťuje vyšší bezpečnost jejich webových aplikací. Pomáhá odhalovat, napravovat a předcházet bezpečnostním chybám, které by mohli zneužít hackeři. Jednu z možných potenciálních bezpečnostních slabin zachycuje např. toto video.

Mezi nové produkty patří:

  • HP Assesment Management Platform 8.0 - distribuovaná, škálovatelná platforma pro testování zabezpečení webových aplikací, která pomáhá zákazníkům snižovat náklady a rizika spojená spodnikovými aplikacemi.
  • HP WebInspect 8.0 - pomáhá zákazníkům analyzovat složité webové aplikace. Nová verze přináší možnosti rychlého, přesného testování a nápravy zabezpečení pro webové aplikace včetně aplikací postavených na nových technologiích webu 2.0.
  • HP Software-as-a-Service (SaaS) Project Services for Application Security Center - řešení udržované a spravované společností HP, které pomáhá zákazníkům rychle a ekonomicky výhodně implementovat iniciativy zabezpečení aplikací.

 

Komentáře