Roadshow PCS pokračuje na Slovensko

Roadshow PCS pokračuje na Slovensko


Divize Security společnosti PCS, dodavatele bezpečnostních technologií, uspořádala v Česku roadshow, na které představuje novinky v oblasti komplexních komunikačních a zabezpečovacích systémů.

Roadshow zavítala v únoru a březnu do celkem šesti měst v České republice – Plzně, Ústí nad Labem, Prahy, Českých Budějovic, Ostravy a Brna – a pokračuje dále ve slovenských městech Bratislava (17.3.) a Banská Bystrica (18.3.).

Zájemci z řad odborné veřejnosti se mohli seznámit s trendy ve vývoji CCTV v rámci malých i rozsáhlých aplikací, s novými analogovými a IP kamerovými systémy. Prezentovány byly pevné i otočné kamery do všech prostředí (i náročných) včetně analogových a digitálních video záznamů, matic a nadstaveb.

Z oblasti public address byly k vidění nouzové zvukové systémy či systémy místního rozhlasu určené pro ozvučení větších či menších prostor, jako jsou výrobní areály, velká nákupní, distribuční centra, hotely fitness centra a podobně.
Návštěvníci mohli shlédnout i nový hudební server na bázi PC – MP 3000, který vyvinuli pracovníci PCS původně jen na zakázku, ale pro své vlastnosti se stal žádanou položkou. Umožňuje reprodukci hudby, reklam a spotů, provozních hlášení a upozornění podle předem jednoduše nastaveného časového kalendáře.

Mezi žádané technologie dnes patří biometrické systémy. PCS na roadshow představila identifikační systém AKTION v kombinaci s novými terminály TPC/E, který využívají například společnosti Zentiva, Aero Vodochody, MUS či Slovnaft. PCS je schopná dodat k těmto docházkovým systémům i různé nadstavby, které zvyšují jejich hodnotu.

Z oboru elektrické požární signalizace dále společnost představila novou řídící ústřednu FPA5000 včetně detekčních prvků a příslušenství BOSCH.

„Zákazníky nejvíce zajímají hybridní technologie, které jsou výborným nástrojem pro přechod z analogu na IP. Tento přechod není levnou záležitostí a hybridní systém schopný využívat analogové rozvody umožňuje rozložení nákladů. Vzhledem k výhodám IP technologií se zájem o ně neustále zvyšuje a my do budoucna očekáváme rychlé tempo zvýšení poptávky po hybridních a IP technologiích. Již nyní je tento trend patrný,“ říká Jiří Pavlík, ředitel divize Security společnosti PCS.

Divize Security nabízí kromě komplexních technických řešení také odborný technický a poradenský servis, analýzy v oblasti bezpečnosti, projektovou podporu a technickou supervizi realizačních zakázek.

Komentáře