RSA oznámila spolupráci s novými partnery v oblasti cloudových řešení a mobilních aplikací

RSA, bezpečnostní divize společnosti EMC, a Zscaler oznámily, že společně vyvíjejí cloudové řešení navržené tak, aby organizacím poskytlo podporu v uplatňování zásad a řízení pro identity včetně těch, které leží vně podnikových sítí, a zjednodušilo správu přihlašovacích údajů uživatelů spjatých s větším počtem cloudových aplikací a webových služeb.

RSA oznámila spolupráci s novými partnery v oblasti cloudových řešení a mobilních aplikací


RSA, bezpečnostní divize společnosti EMC, a Zscaler oznámily, že společně vyvíjejí cloudové řešení navržené tak, aby organizacím poskytlo podporu v uplatňování zásad a řízení pro identity včetně těch, které leží vně podnikových sítí, a zjednodušilo správu přihlašovacích údajů uživatelů spjatých s větším počtem cloudových aplikací a webových služeb. Integrace řešení RSA Cloud Trust Authority a RSA Adaptive Authentication, jež spojuje ověřování na základě vyhodnocení rizik s federováním identit, spolu s inline funkcemi webového zabezpečení ve službě Cloud Security společnosti Zscaler umožňuje nabídnout službu pro průběžnou identifikaci uživatelů využívajících přístup k Internetu, založenou na sledování rizik.

Společnost RSA také oznámila spolupráci s poskytovateli služeb pro mobilní telefony na doplnění dalších vrstev zabezpečení a řízení přístupu do mobilních řešení nové generace – integrují do svých produktů technologie RSA pro mobilní ověřování. Technologie RSA pro mobilní ověřování je podle tiskového prohlášení společnosti navržena s cílem podpořit inovativní scénáře využití mobilních zařízení, které se vyznačují kvalitním zabezpečením, jež však není na úkor použitelnosti. Společnost RSA spolupracuje v tomto směru se společnostmi Citrix, Juniper Networks a VMware.


Úvodní foto: © Beboy - Fotolia.com
Komentáře