RSA spolupracuje s Trend Micro na zabezpečení on-line světa

RSA, bezpečnostní divize společnosti EMC, spojila síly se společností Trend Micro, aby mohla využívat její v reálném čase získávané informace o hrozbách a dále tak posílit pokročilé funkce, které pomáhají chránit organizace po celém světě proti současným i nově vznikajícím on-line hrozbám.

RSA spolupracuje s Trend Micro na zabezpečení on-line světa


Služba RSA FraudAction, nepřetržitě provozovaná ve středisku RSA Anti-Fraud Command Center, je nyní těsně provázána s infrastrukturou Trend Micro Smart Protection Network a může tak získávat informace o závažných globálních hrozbách generované v reálném čase společností Trend Micro. Síť Trend Micro Smart Protection Network je bezpečnostní infrastruktura nové generace pro prostředí cloud a klientským obsahem vytvořená k ochraně zákazníků před online hrozbami.

Díky tomuto partnerství získává služba RSA FraudAction podrobnější informace o podvodech a podezřelém kódu, včetně virů, spywaru, spamu a dalším malwaru. Tyto schopnosti pomáhají službě RSA FraudAction hlouběji kvalifikovat, analyzovat, sledovat, blokovat a likvidovat online útoky a efektivněji tak chránit své zákazníky proti kybernetické kriminalitě.

Komentáře