S&T CZ: půjčíme vám „trenéra“ firemní výkonnosti

Systémový integrátor začal nabízet koncept "trenéra" pro zlepšení obchodní bilance firem.

S&T CZ: půjčíme vám „trenéra“ firemní výkonnosti


Systémový integrátor S&T CZ přišel se zajímavou novinkou: na jeden den poskytne společnostem nezávislého experta, který ve formě analýzy zmapuje situaci v podniku a identifikuje příležitosti pro zlepšení. IT firmy běžně poskytují obdobné služby analytiků, ale jejich doporučení jsou často vázána přímo na konkrétní produkty.

Společnost S&T CZ však nabízí jiný koncept: „Radek Rmoutil je nezávislým konzultantem s více než desetiletou praxí. Jeho doporučení nejsou vázána na konkrétního dodavatele, systémového integrátora nebo řešení a tím je zachována jeho nestrannost,“ řekl Pavel Jiruše, ředitel divize Business Intelligence společnosti S&T CZ.

Firmy se totiž stále příliš neorientují v oblastech, jako je reporting, plánování nebo konsolidace dat, zvyšování efektivity či identifikace nových obchodních příležitostí. Netuší, na jakou oblast se mají zaměřit a čeho se vyvarovat. „Analýza jim pomůže stanovit priority s největším přínosem. Nemusí se jednat rovnou o doporučení implementovat nový informační systém, ale třeba jen o změnu metodik vyhodnocování informací,“ komentoval novou službu Radek Rmoutil, lektor a konzultant Controller Institutu a VŠE Praha. Analýza nezávislého konzultanta si klade za cíl identifikovat krátkodobé i dlouhodobé přínosy, například snížení nákladů, zdrojů nebo optimalizaci procesů.

Komentáře