S&T pomáhá v Polsku se zaváděním legislativy EU

Nadnárodní systémový integrátor S&T navrhl a implementoval webový IT systém pro sledování procesu převodu zákonů EU na zákony polské – takzvaný e-step. Polsko v současnosti přizpůsobuje svou legislativu evropským požadavkům a standardům, což je povinnost všech členských států EU.

S&T pomáhá v Polsku se zaváděním legislativy EU


Systém pomůže úředníkům s převodem zákonů a zajistí, aby nedošlo k jakýmkoli zpožděním. To by totiž mělo negativní právní důsledky. „Díky profesionálům z S&T byla implementace dokončena v souladu s náročným časovým plánem. Pro mě osobně je komunikace s partnerem velice důležitá, obzvláště u tak komplexních projektů, jako je tento,“ řekl Arkadiusz Pluciński, ředitel oddělení evropského práva Úřadu Výboru pro evropskou integraci.

Systém byl připraven k ostrému spuštění v červenci roku 2009. „Jsme hrdí na to, že jsme součástí takto významného projektu. Podporujeme Polsko v plnění jeho povinností coby členského státu EU. Jelikož je S&T ve střední Evropě jedničkou v oblasti IT konzultací, Úřad Výboru pro evropskou integraci si pro tento projekt zvolil právě nás,“ uzavřel Christian Rosner, CEO skupiny S&T Group.

Komentáře