Samsung Central Station C23A750X je monitor a dokovací stanice v jednom

Samsung představil nový bezdrátový monitor Samsung Central Station C23A750X.

Samsung Central Station C23A750X je monitor a dokovací stanice v jednom


Monitor Samsung C23A750X funguje jako centrální monitor, který se automaticky detekuje s ostatními bezdrátovými zařízeními na vašem stole. Centrální monitor Samsung C23A750X je vybaven více typy vstupů jako HDMI, USB, Ethernet/LAN, RGB a audio, díky nimž můžete propojit různá zařízení právě prostřednictvím monitoru. Součástí balení je také bezdrátový adaptér, který umožní automatické propojení notebooku a monitoru, přičemž monitor stačí umístit do vzdálenosti jednoho metru od notebooku.

„Monitory Samsung Central Station jsou nástrojem určeným například pro manažery často opouštějící svojí kancelář," říká Stanislav Coufal, produktový manažer IT divize.

 


Centrální monitor Samsung C23A750X se vyznačuje celou řadou dalších funkcí, k nimž patří automatická konfigurace, která nastaví rozlišení monitoru, nebo funkce automatického vypnutí, která po odpojení USB sníží spotřebu elektrické energie. Monitor Samsung C23A750X se na českém trhu začne prodávat v červenci letošního roku za 12 395 Kč včetně DPH.

Komentáře