Samsung Galaxy S4: odhalena data představení a spuštění prodeje

Stále ještě nepotvrzený model Galaxy S4 od Samsungu bude údajně představen na akci k zahájení prodeje dne 22. března.

Samsung Galaxy S4: odhalena data představení a spuštění prodeje


Podle webu Asian Economies News bude smartphone Galaxy S4 odhalen na akci Samsung Mobile Unpacked 22. března. Web uvádí, že se akce uskuteční někde ve Spojených státech a očekává se, že bude největší dosavadní akcí Samsungu svého druhu.

To souhlasí s mnoha zvěstmi naznačujícími představení telefonu v březnu poté, co odezní Mobile World Congress v Barceloně konaný koncem února, a také spuštění prodeje v průběhu dubna. Loni Samsung představil Galaxy S3 v květnu na své vlastní akci v centru Londýna, nejspíše aby nezapadl mezi své konkurenty na MWC.

Samsung Galaxy S4Na webu se také objevilo několik dat, v nichž by se měl telefon začít prodávat. Prvním datem, se kterým přišel web SamMobile, je 15. duben. Uniklý obrázek zase naznačuje, že nová vlajková loď Samsungu půjde do prodeje 22. dubna (telefon na obrázku má na displeji právě toto datum).

Zda jsou uvedená data pravdivá či nikoliv zatím nevíme. Na každém šprochu je pravdy trochu a my věříme, že se v nejbližších týdnech dozvíme podrobnosti. Samsung zatím oficiální vyjádření k situaci neposkytl, takže je třeba ještě počkat.

Údajné specifikace modelu Galaxy S4 zahrnují osmijádrový procesor Exynos 5 Octa, 4,9palcový Full HD displej, 13megapixelový fotoaparát, bezdrátové nabíjení a Android 4.2 Jelly Bean.

Zdroj: IDG News Service


Úvodní foto: Samsung/IDG News Service
Komentáře