Samsung na veletrhu IFA zametl stopy po Galaxy Tabu 7.7

Společnost Apple má zákaz prodeje Galaxy Tabu 10.1 v Německu téměř v kapse, ale zjevně jí to nestačí, jde totiž i po mladším sourozenci.

Samsung na veletrhu IFA zametl stopy po Galaxy Tabu 7.7


Jen dva dny po představení nového tabletu Galaxy Tab 7.7, které se odehrálo na berlínském veletrhu spotřební elektroniky IFA, byl Samsung pravděpodobně soudním příkazem donucen na svém výstavním stánku zamést všechny stopy po tomto tabletu. V den otevření byly na velkém podsvíceném panelu vyobrazeny názvy třech nových produktů: smartphonu Wave, tabletu Tab a uprostřed umístěného křížence Note, který je největším smartphonem a zároveň nejmenším tabletem ve své kategorii.

V neděli došlo k překrytí nápisu Tab neprůhledným poutačem na Wave a dalším maskovacím úpravám, včetně odstranění prototypů a všech marketingových materiálů. Brendon Gore, šéf PR Samsungu pro evropský region, se k tomu vyjádřil následovně: „Včera jsme jej odstranili. Není tu. Jakmile dostaneme oficiální vyjádření od düsseldorfského soudu, budeme se k tomu moci vyjádřit. Prozatím vám k tomu více říct nemohu.“

Právě v Düsseldorfu se Apple soudí se Samsungem o zákaz prodeje tabletu Galaxy Tab 10.1, který dle něj kopíruje iPad 2. A jak se ukázalo, použil ve svůj prospěch i zmanipulované důkazy.

Podrobnější analýzu přináší sesterský server PC World

Komentáře