Samsung v ČR zahájil prodej tabletu GalaxyTab 10.1

Po oficiálním představení produktu v showroomu Alza.cz je nový tablet Samsung GALAXY Tab 10. 1 od pondělí 5. září v prodeji na českém trhu.

Samsung v ČR zahájil prodej tabletu GalaxyTab 10.1


Společnost Samsung oficiálně zahájila prodej tabletu Samsung GALAXY Tab 10.1. na českém trhu. Prvním místem, kde si zájemci mohli nový tablet zakoupit, byl  showroom Alza.cz v Holešovicích.

„Jsme velmi rádi, že tablet Samsung GALAXY Tab 10.1 dorazil na český trh a dnešním dnem zahajujeme jeho prodej. Pevně věříme, že nejenom svým výkonným dvoujádrovým procesorem a operačním systémem Android 3.1, bude mít u našich zákazníků úspěch,“ říká Roman Šebek, Sales and Marketing Director Telco divize společnosti Samsung.  

Samsung Galaxy Tab 10.1 je vybaven třímegapixelovým fotoaparátem s automatickým ostřením na zadní straně přístroje a dvoumegapixelovým fotoaparátem vpředu. Hnacím motorem přístroje je dvoujádrový 1 GHz procesor, k dispozici je také konektivita HSPA+ 21Mb/s, Bluetooth 2.1+EDR a Wi-Fi 802.11 a/b/g/n.

Pro aplikaci Wooky, elektronickou knihovnu, je navíc připravena speciální nabídka. Prvních 1000 zákazníků, kteří zakoupí Samsung GALAXY Tab 10.1 ve volném prodeji, je připraven bonus v podobě poukazu na nákup e-knih v celkové hodnotě 200 Kč v aplikaci Wooky, kterou si majitelé mohou stáhnout z obchodu SamsungApps.

Komentáře