SAP a HP v ČR partnery

SAP a HP v ČR partnery


Partnerství týkající se produktů pro testování aplikací uzavřely na lokální úrovni ČR společnosti Hewlett-Packard a SAP. Spolupráce je zaměřena na zákazníky obou společností, kteří využívají řešení od společnosti SAP.

Nově uzavřené partnerství se vztahuje na produkty SAP Loadrunner by HP a SAP Quality Center by HP, které se zaměřují na regresní a zátěžové testování aplikací od společnosti SAP. Testování je doporučováno provádět při implementacích, upgradech, zákaznickém vývoji a nasazování nových aplikací jak na aplikační, tak zejména na provozní úrovni.

Tyto nástroje umožňují provádět automatické testy, které jsou konfigurovatelné podle potřeb zákazníka a pomáhají určit schopnost systému zvládat nárazová zatížení. Automatickým testováním získává zákazník možnost předvídat chování systému SAP a připravit se na situace, jež jsou pro zákazníka v jeho obchodních procesech kritické.

„Spolupráce společností SAP ČR a HP zkvalitní služby zákazníkům při dodávkách specifických řešení,“ doplnil k společnému projektu Kamil Krus, ředitel oddělení Field Services společnosti SAP ČR.

Komentáře