Versino CZ nasadilo u klienta SAP Business One OnDemand

Společnost SAP oznámila, že jedna z prvních implementací cloudového řešení Business One OnDemand na světě byla provedena v ČR.

Versino CZ nasadilo u klienta SAP Business One OnDemand


Společnost Versino CZ jako druhá na světě a první v Evropě nasadila u zákazníka cloudové řešení SAP Business One OnDemand. Odběratelem v této zakázce byla společnost Neuman Company, která se zabývá vývojem aplikací a webů. Komplexní podnikový systém byl podle tiskového prohlášení zprovozněn během 14 dnů, a to údajně bez nákladných počátečních investic.

Společnost Versino CZ zároveň spustila projekt Cloud One, v jehož rámci nabízí SAP Business One OnDemand na českém a slovenském trhu a prostřednictvím dalších poboček skupiny Versino i v dalších evropských zemích. Služby datového centra zajišťuje ve spolupráci se společností Zutom, která v rámci partnerství pro zákazníky, kteří se rozhodnou systém využívat, poskytuje infrastrukturu a související služby. V rámci projektu Cloud One nabízí Versino CZ také model PaaS (Platform as a Service). Ten mohou využít zákazníci, kteří již mají zakoupené tzv. „trvalé“ licence SAP Business One, ale rádi by vlastní provoz systému přenesli do prostředí cloudu.Úvodní foto: © tlorna - Fotolia.com
Komentáře